Як нардепи з Прикарпаття голосували за більші штрафи за відмову в проїзді ветеранам | Версії | новини та розслідування

Результат пошуку зображень за запитом "верховна рада" Об этом сообщает telegrafua.in.ua со ссылкой на СМИ.


Верховна рада України схвалила в другому читанні законопроект №0893 «Про внесення змін до статті 133-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за безпідставну відмову в пільговому перевезенні окремих категорій громадян».

Зазначається, що документ спрямований на те, щоб збільшити штраф за відмову перевізників у безкоштовному проїзді учасникам бойових дій, ветеранам. Зараз адміністративний штраф за безпідставну відмову від передбаченого законом пільгового перевезення громадян становить 8 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 136 гривень.

Законом вносяться зміни до статті 1331 Кодексу України про адміністративні правопорушення, якими передбачається збільшення штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень.

За документ проголосували 303 нардепи. Кореспондентка перевірила, як волевиявились нардепи-мажоритарники від Прикарпаття, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

“За” проголосували: Зіновій Андрійович, Ігор Фріс, Едуард Прощук, Олександр Матусевич, Володимир Тимофійчук, Оксана Савчук.

Андрій Іванчук – не голосував.Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/yak-nardepi-z-prikarpattya-golosuvali-za-bilshi-shtrafi-za-vidmovu-v-proyizdi-veteranam/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя