Кримськотатарського блогера та активіста Мемедемінова суд РФ засудив до 2,5 років колонії


Південний окружний військовий суд визнав кримськотатарського блогера та активіста "Кримська Солідарність" Нарімана Мемедемінова винним в публічних закликах до терористичної діяльності, і засудив його до 2,5 років позбавлення волі в колонії-поселенні

Про це повідомляє "Крим.Реалії" Об этом сообщает stoletie.in.ua со ссылкой на СМИ.

Суд також заборонив займатися адмініструванням сайтів протягом двох років.

Наріман Мемедемінов – кримськотатарський блогер, громадський журналіст. Російські силовики затримали його наприкінці березня 2018 року. Мемедемінова звинуватили за ч.2 ст. 205 КК РФ (публічні заклики до здійснення терористичної діяльності, здійснені з використанням мережі Інтернет).

Претензії у російських силовиків викликав відеоблог на YouTube, який Мемедемінов вів із 2013 по 2015 роки. У ньому розміщені кілька десятків відеороликів із коментарями політичних подій і тем, закликами дотримуватися норм ісламу і думками про російські державні свята: День захисника вітчизни, Міжнародний жіночий день, День захисту дітей і інші.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/10/02/krymskotatarskogo_blogera_ta_aktyvista_memedeminova_sud_rf_zasudyv_do_2_5_rokiv_koloniyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя