До кінця року заплановано відновити рух трамваїв до Головного вокзалу

До кінця року заплановано відновити рух трамваїв до Головного вокзалу. Про це повідомили в прес-службі ЛМР.Триває реконструкція пл. Двірцевої — всі роботи виконують згідно з графіком. Наразі ремонтні роботи проводять на території, де пролягає трамвайна колія. Вже замінили водогони, каналізацію, й забрали всі «повітряні» дроти. Зараз укладають плити під трамвайну колію та облаштовують платформи для висадки і посадки пасажирів трамваїв. До кінця року заплановано відновити рух трамваїв до Головного вокзалу. Об этом сообщает 15-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


Також завершується влаштування третьої з чотирьох платформ для висадки і посадки пасажирів трамваїв. Змонтовано фундамент та каркас диспетчерського пункту, змонтовано 2 павільйони для пасажирів на платформі № 1, та виконують роботи з влаштування монолітної залізо-бетонної камери керування фонтаном; завершують роботи із прокладення футлярів та фундаментів під опори освітлення площі.


Нагадаємо, замовником робіт з реконструкції пл. Двірцевої є ЛКП «Львівавтодор», а виконавцем робіт, відповідно до тендеру, — ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл». Проектом реконструкції площі передбачено збільшення інфраструктури громадського транспорту, збільшення кількості зупинок, облаштування громадського простору, облаштування сучасного фонтану, підземного паркінгу тощо. Триватиме реконструкція 2 роки (роботи розпочалися весною 2019 року). Згідно з договором, укладеним з підрядною організацією «Онур», вартість робіт становитиме 165,5 млн.₴

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/do_kintsya_roku_zaplanovano_vidnovyty_ruh_tramvaiv_do_golovnogo_vokzalu_323072.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя