Netflix оголосив зірок, які з’являться у новому сезоні серіалу "Метод Комінські"

Netflix оголосив зірок, які з’являться у новому сезоні серіалу "Метод Комінські" Об этом сообщает attack-ua.info со ссылкой на СМИ.

, Netflix

Жаклін Біссет, Джейн Сеймур і Пол Райзер зіграють у нових епізодах комедійного серіалу від Netflix

Про це стрімінговий сервіс повідомив у своєму Twitter, передає Еспресо.TV.

"Метод Комінські" продовжений на другий сезон. Дата прем’єри поки не оголошується. Однак стало відомо, кого з акторів побачать глядачі. Three iconic actors have joined #TheKominskyMethod Season 2: Jacqueline Bisset plays Sandy’s ex-wife, Jane Seymour plays a rekindled flame from Norman’s past, and @PaulReiser plays a high school teacher who woos Mindy, Sandy’s daughter pic.twitter.com/nxpzQZqHaK — See What’s Next (@seewhatsnext) 7 февраля 2019 г.

Так, у продовженні "Метода Комінські" зіграє володарка "Золотого глобуса" Жаклін Біссет, відома за фільмом "Вбивство в Східному експресі". Вона виконає роль француженки Габріель — мами Мінді (Сара Бейкер) і колишньої дружини Сенді (Майкл Дуглас).

Лауреат "Золотого глобуса" і "Еммі" Джейн Сеймур з’явиться на екрані в образі Меделін — колишньої коханої товариша Сенді — Нормана (Алан Аркін).

Пол Райзер виконає роль шкільного вчителя.

Головний герой комедійного серіалу "Метод Комінські" — видатний викладач акторської майстерності, а в минулому кінозірка Сенді Комінскі. Здається, що він може виховати навіть з абсолютного нездари актора вищої категорії. Сенді встиг попрацювати з багатьма людьми, кожен з яких відрізнявся своїм унікальним мисленням і поведінкою. Однак є людина, яка зіграла важливу роль в його житті. Це його агент Норман Н’юландер. Разом друзі з гумором та гідністю пройшли через усі радощі та труднощі життя і є справжнім доказами того, що роки не владні над справжньою дружбою.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Netflix_ogolosiv_zirok_yaki_zyavlyatsya_u_novomu_sezoni_serialu_Metod_Kominski_375572.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя