Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону

Порошенко підписав закон про кримінальну відповідальність за незаконний перетин кордону Об этом сообщает protectionism.in.ua со ссылкой на СМИ.

Президент України Петро Порошенко 7 листопада підписав законопроект, який запроваджує кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України. Відповідну інформацію розміщено на сайті парламенту в анотації до законодавчого акту.

Президент України Петро Порошенко 7 листопада підписав законопроект, який запроваджує кримінальну відповідальність за незаконний перетин державного кордону України.

Відповідну інформацію розміщено на сайті парламенту в анотації до законодавчого акту.

Закон доповнює розділ Кримінального кодексу України щодо недоторканності держкордону новою статтею, яка передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років за незаконний перетин кордону. Мова йде про осіб, які мають громадянство держави-агресора, або діють в інтересах держави-агресора.

За повторне вчинення таких дій або вчинення їх групою осіб передбачається відповідальність у формі позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років, а вчинення таких дій із застосуванням зброї – на строк від п’яти до восьми років.

Закон набуде чинності після публікації у офіційних парламентських ЗМІ.

Україна зміцнює кордон Будь ласка, зачекайте Отримати Adobe Flash Player Embed share Україна зміцнює кордон Embed share The code has been copied to your clipboard. width px height px Поділитися на Facebook Поділитися у Twitter The URL has been copied to your clipboard No media source currently available

0:00 0:25:19 0:00 ЗАВАНТАЖИТИ 270p | 61,8MB 360p | 74,2MB 720p | 185,1MB 1080p | 385,8MBДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Poroshenko_pidpisav_zakon_pro_kriminalnu_vidpovidalnist_za_nezakonnii_peretin_kordonu_309125.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя