Черговий медичний скандал: Через халатність лікаря харків’янка ледь не втратила матір

За словами дівчини, тільки завдяки черговому лікарю і медсестрі санаторію, які зробили укол її мамі, щоб збити температуру – жінка залишилася живою.
Жителька Харкова Ірина Бондаренко заявила, що через байдужість лікаря в санаторії "Бермінвода", вона ледь не втратила матір. Так, за словами Ірини, вночі, 30 жовтня, перебуваючи в лікувальному закладі у жінки піднялася температура до 39,6 і почався ріжучий біль у животі. При особистому зверненні до лікаря Степанова Анатолія Євгеновича зі скаргами, їй відмовили в допомозі, про це Бондаренко розповіла у групі "Типовий Харків" у Facebook, передають Патріоти України.

"У мене навіть у думках не було, що в санаторії де, якщо судити з сайту, повно кваліфікованих фахівців можуть відмовити в огляді та допомозі. Я побачила повну байдужість, хамство і агресію", — написала дівчина. Об этом сообщает file-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

Також вона додала, що температура у її мами трималася понад три доби і через біль у животі вона не могла їсти. Варто зазначити, що жінка — інвалід III групи і у неї цукровий діабет, тому харчуватися за розкладом їй було життєво необхідно.

"При цукровому діабеті прийом їжі повинен бути за розкладом, після робиться укол інсуліну. В іншому випадку настає кома, смерть", – заявила Ірина.

За словами дівчини, тільки завдяки черговому лікарю і медсестрі санаторію, які зробили укол її мамі, щоб збити температуру – жінка залишилася живою.


Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/cherhovyi-medychnyi-skandal-cherez-khalatnist-likaria-kharkivianka-led-ne-vtratyla-matir-253859.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя