У Житомирі немовля захворіло на кір

У Житомирі немовля захворіло на кір
У Житомирі немовля захворіло на кір
Протягом останнього тижня на кір в Житомирській області захворіли п’ять дітей.

Результати щотижневого моніторингу за станом захворюваності населення на кір 5 листопада опублікувала ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

«По одному випадку зафіксовано у Ємільчинському, Попільнянському та Радомишльському районах та два у Житомирі: захворіло 8-місячне немовля та 14-річна дитина, що навчається у школі № 17», – поінформувала зав. відділом епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Міністерства здоров’я України» Тетяна Лутай.

Всього з початку року зафіксовано 447 випадків захворювання, з них 228 випадків серед дітей та 219 – серед дорослих. У лабораторному центрі відмічають, що, порівняно з середньодержавними показниками, захворюваність на кір в області знаходиться на середньому рівні.

Переважна більшість хворих не мали щеплення.

«Єдиним надійним захистом від кору є вакцинація. Безкоштовно щепитися можливо в будь-якому лікувально-профілактичному закладі області як дітям, що не мають двох щеплень, так і дорослим з групи ризику: медикам, освітянам, студентам, військовим», – нагадують у лабораторному центрі.

Джерело статті: Житомир.info

Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/podiyi/75858-u-zhytomyri-nemovlya-zakhvorilo-na-kir.html” Об этом сообщает svit24.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя