У Лондоні замінили викладачів голограмами

Імперський коледж Лондона, Велика Британія, запустив проект, в рамках якого лекції студентам читають не викладачі, а їх "голограми". Про це повідомляє УНН із посиланням на BBC.

Коледж представив публіці нову технологію на спеціальному заході й має намір стати першим вищим навчальним закладом у світі, який буде проводити подібні лекції регулярно. Технологія була розроблена канадською компанією Arht Media. Об этом сообщает bizzon-info.in.ua со ссылкой на СМИ.


Поки коледж має намір обмежитись використанням голограм у своє школі бізнесу, але в майбутньому планує поширити її на інші свої підрозділи.


"Альтернативою є використання програмного забезпечення для відеоконференцій, але ми вважаємо, що ці голограми створюють набагато більший ефект присутності", — сказав директор лабораторії Imperial Edtech Lab., доктор Девід Лефевр.


Подібна технологія вже використовувалася під час концертних виступів, коли перед публікою з’являлися голографічні зображення померлих знаменитостей — Майкла Джексона та Елвіса Преслі.


"Перед лекторами стоять монітори високої чіткості, які відкалібровані так, щоб вони могли вказувати на студентів і дивитися їм в очі. Вони можуть реально взаємодіяти з аудиторією, — говорить Лефевр. — Зображення проектується на скляний екран, а задник за ним за допомогою програмного забезпечення надає йому ілюзію глибини".


Представники Імперського коледжу Лондона кажуть, що у цієї технології є маса переваг. Наприклад, лектор може з’являтися в декількох аудиторіях одночасно.


Лекції також можуть бути записані та відтворені для подальшого використання, хоча це виключає взаємодію з аудиторією.


Є й недоліки: в таких умовах менш імовірно, що спікер захоче залишитися після лекції та поспілкуватися з аудиторією. Також завжди є ризик технічного збою.


Але Імперський коледж Лондона вважає, що плюсів у цій технології більше, ніж мінусів. "Це одна з тих технологій, яка дійсно працює, — каже Лефевр. — І якщо ця технологія буде працювати так, як ми плануємо, думаю, скоро вона стане дуже популярною".


УНН

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_londoni_zaminyly_vykladachiv_gologramamy_299587.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя