Игорь Блошко: "Хочу подякувати правоохоронцям! Бо не кожне протридзвонення..."

Игорь Блошко в facebook:

Хочу подякувати правоохоронцям! Бо не кожне протридзвонення про виявлення злочину, закінчується направленням справи до суду. Об этом сообщает nikolaev-city.in.ua со ссылкой на СМИ.

Якщо хтось памятає, не так давно я писав у Фейсбуці про дівчинку, яка 14 років перебувала у циганському рабстві. Яку у 6-ти річному віці, рідна бабуся передала циганам. Дівчинка не мала змоги навчатися в школі, не мала друзів, день у день була нянькою циганським дітям з вадами інвалідності. Їй заборонялося спілкуватися з однолітками, іноді спала на під ... лозі, годували циганськими недоїдками...

Про цю подію, було багато бажаючих журналістів розповісти детальніше, але громадські активісти благодійного фонду Любисток, які вже довгі роки займаються реабілітацією жертв торгівлі людьми і взялися опікою дівчинки, не дозволяли з нею спілкуватися. Вірно визначилися, що деякі публікації, можуть нанести додаткову психологічну травму, вже дорослій, симпатичній дівчинці. Проте кількість безглуздих публікацій в Інтернеті вражає. Особливо вражає, де зазначають, що дізнавшись про таку подію ВІДРАЗУ зареєстрували... Ага, виявляється, що я даремно протягом місяця сварився за реєстрацію Ну то таке

Margarita Parhomenko забезпечила постраждалій навчання, отримання паспорту і спадщини померлих рідних, належні умови для життя та заклали плани на щасливе майбутнє. Я також був поруч. Відкриття кримінального провадження було за моєю заявою до поліції. Слідкував і контролював хід реєстрації та розслідування справи, за ознаками ч. 3 ст.149 КК України - торгівля людьми. Не все було по нотам з правоохоронцями, були і сварки і розмови на підвищеному тоні, але це життя і головне - результат.

На сьогодні, справа закінчена розслідуванням і направлена до суду. Через стільки років бабусі все ж таки доведеться постати перед судом, за скоєний особливо тяжкий злочин, що позбавила свою онуку дитинства.

Тому, я хочу подякувати оперативним співробітникам поліції відділу боротьби з торгівлею людьми за збір доказів. Слідчій СУ яка не побажала оприлюднити своє фото, зроблене мною проти її волі в кабінеті за обєктивне і принципове розслідування справи. І як не дивно, прокуратурі, яка своїм процесуальним керівництвом не заважала, а дійсно допомогала. Та всім іншим, які приймали у цьому участь.

Сам намагаюсь дотримуватись позиції і принципів, доведення окремих починань до логічного завершення. Так мене вчили у міліції, так вчив я, і так повинно бути. Давши покази у суді, в якості свідка, поставлю свою крапку в цій історії.

А це сама правдива стаття і справжнє фото постраждалої, але імя та прізвище змінено.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя